Почесне консульство Литовської Республіки

Візит до Дніпропетровська високопосадовців МЗС Литви, Франції та Чехії

З 18 по 22 березня 2014 року відбувся візит до Дніпропетровська, Донецька, Луганська високопосадовців міністерств закордонних справ Литовської Республіки, Французької Республіки і Чеської Республіки. Делегація мала за мету ознайомитись з ситуацією в Україні, зокрема, у східних регіонах. Об,єктивна оцінка ситуації в Україні є надзвичайно важливою для високопосадовців МЗС для формування подальшої політики ЄС щодо України.

Делегацію склали пан Петр Мареш – посол з особливих доручень з питань Східного партнерства ЄС і регіону Чорного моря МЗС Чеської Республіки; пан Серж Смессов – посол з особливих доручень з питань Східного партнерства ЄС і регіону Чорного моря МЗС Французької Республіки; пан Вайдотас Верба- посол з особливих доручень з питань Східного партнерства ЄС МЗС Литовської Республіки.

slider=37

За сприянням Почесного консула Литовської Республіки у м. Дніпропетровськ Віталія Півняка 21-22 березня 2014 відбувся візит делегації до м.Дніпропетровськ.

Під час візиту було проведено зустріч представників МЗС Литовської Республіки, Французької Республіки та Республіки Чехія зі студентами та професорсько-викладацьким складом Національного Гірничого Університету м. Дніпропетровськ, зустріч голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Григоровича Удода з представниками МЗС Литовської Республіки, Французької Республіки та Республіки Чехія, зустріч делегації з представниками бізнес-кіл Дніпропетровської області в рамках круглого столу «Бачення бізнесу щодо подальшої співпраці з Європейським Союзом».

http://oblrada.dp.ua/press/news/2014-03/3433

В ході візиту відбулись зустрічі з громадськістю міста та була проведена прес-конференція у інформаційному агентстві „Мост – Днепр”.

http://most-dnepr.info/press-centre/archives/101042.htm

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору