Почесне консульство Литовської Республіки

ВІТАЛІЙ ПІВНЯК ЗУСТРІВСЯ З ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ НІМЕЧЧИНИ

17 січня 2020 року в Почесному консульстві Литовської Республіки у м. Дніпро відбулася зустріч Почесного консула Віталія Півняка з д-ром Штефаном Кайлем, новопризначеним Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку, офіс якого тимчасово знаходиться у Дніпрі. Під час зустрічі мова йшла про економіку регіону, покращення інвестиційного клімату та підтримку іноземних інвесторів. Також дипломати обмінялися думками щодо перспектив врегулювання конфлікту на Сході України та ролі представників іноземного дипломатичного корпусу і міжнародних організацій у підтриманні мирного процесу. Д-р Штефан Кайль розповів, що засноване в 2009 році Генеральне консульство в Донецьку було змушене припинити свою діяльність в травні 2014 р. на своєму первісному місцерозташуванні. Проте назва “Генеральне консульство в Донецьку” зберігається і до нині на знак тісного зв’язку з цим містом. Генеральний консул підкреслив, що нинішній акцент діяльності Генерального консульства полягає в наданні гуманітарної допомоги, зборі інформації про події на сході країни, а також, беззаперечно, в залученні інвестицій до німецького консульського округу. “На жаль, ми не можемо надавати допомогу людям в областях, які не контролюються українським урядом. Тільки опосередковано шляхом участі в акціях міжнародного співтовариства або підтримкою місцевих організацій.” – розповів Генеральний консул.

slider=417

Віталій Півняк в свою чергу зазначив, що Почесне консульство відкрите до діалогу та співпраці з місцевим дипломатичним корпусом Федеративної Республіки Німеччина, готове надавати допомогу в питаннях, які можна вирішити сумісними зусиллями. Виразив вдячність за позицію офіційного Берліну стосовно російської агресії проти України, а також за всю надану допомогу протягом проведення антитерористичної операції.

Світовий досвід свідчить, що зростання ефективності в досягненні спільних цілей можливе за рахунок кооперації та обміну досвідом. Тому, сторони домовились про подальшу співпрацю та подальший розвиток економічних, культурних, наукових відносин між Німеччиною, Дніпропетровською областю та Литовською Республікою.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху