Почесне консульство Литовської Республіки

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕНЯ ПІДРУЧНИКІВ З ЕКОНОМІКИ

27 січня 2020 року відбулося урочисте вручення підручників з економіки, розроблених Lithuanian free market institute. Віталій Півняк вручив 40 примірників «Економіка» учням 8 класу українсько-американського ліцею Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Така подія стала можливою завдяки ініціативі та благодійній підтримці Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро українського проекту литовського походження “Економіка у школі”.

Освітній проект «Економіка у школі» від Bendukidze Free Market Center на основі підручника нового покоління “Economics in 31 Hours” (Литва), нагородженого премією Лондонського книжкового ярмарку, реалізовується для того, щоб розкрити економічний потенціал України через рекомендації, дослідження та освітні програми. Метою проекту є забезпечення школярів якісним, сучасним та інтерактивним підручником з економіки, а вчителів – методичними матеріалами і тренінгами, які стануть взірцем для викладання економіки у школі. Посібник складається з 28 уроків, які пояснюють економіку як невід’ємну частину більш широкої соціальної сфери, як простір для індивідуального вибору і співпраці між людьми, а не сукупність абстрактних, автономних процесів. Усі теми обговорюються з соціальної, громадянської та етичної точок зору, допомагаючи зрозуміти важливі взаємозв’язки і їх вплив на покращення соціального благополуччя та самореалізації особистості.

«Почесне консульство зі свого боку робить усе можливе для ефективного функціонування наукових проектів між Дніпропетровським регіоном та Литовською Республікою. Взаємодія Дніпровської політехніки з організаціями та установами Литви має системний характер. Тепер ліцеїсти та викладачі матимуть можливість удосконалювати знання з економіки за допомогою видань, котрі сьогодні були презентовані.» – сказав Віталій Півняк.

slider=418

video=26

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху