Почесне консульство Литовської Республіки

В Дніпропетровську сів литовський воєнний літак з гуманітарною допомогою

5 лютого 2015 року, у рамках широкомасштабної урядової програми Литовської Республіки щодо гуманітарної допомоги Україні, спеціальним літаком Міністерства оборони Литви до Дніпропетровського аеропорту було доставлено 1 тонну  медичного устаткування та лікарських засобів. У ході ознайомчого візиту до Дніпропетровська(17 грудня) литовська делегація ознайомилася з нагальними потребами лікувальних заходів нашого регіону,  і вже за отриманими вихідними урядом Литви було виділено цільову  допомогу Дніпропетровському  регіону. У аеропорту літак зустрічали Почесний консул Віталій Півняк, представники Дніпропетровської ОДА, керівництво клінічного воєнного госпіталю та лікарні ім. Мечникова.  Гуманітарна допомога у вигляді антибіотиків «Азітроміцин» та  пластикових контейнерів для зберігання крові було адресно передано Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім.Мечникова, а також рентгенівський портативний апарат, бензиновий електрогенератор і тент-палатка на 24 особи – для Дніпропетровського воєнного клінічного госпіталю, на загальну суму майже 43 тис.евро.

Бортом цього ж літака 5 лютого на Батьківщину повернулися чотири бійці (Мотрук Богдан, Третьяков Дмитро, Волокітін Євген,Трофіменко Віктор), які з 9 січня 2015 року перебували у Литві на лікуванні та реабілітації. У зворотній напрямок команда представників Міністерства оборони Литви забрали наступні троє поранених військових, які пройшли лікування у Дніпропетровських обласній клінічній лікарні ім.Мечнікова та міській клінічній лікарні №6. У рамках програми Міністерства оборони Литовської Республіки вони відправлені до Вільнюса на спеціалізовану реабілітацію для підвищення, а можливо й повного відновлення  життєво важливих показників.

Почесне консульство Литви у Дніпропетровську у черговий раз у стислі строки реалізувало оперативну підготовку та погодження всіх необхідних дозвільних документів відповідно до законодавчо встановлених процедур в Україні. 

slider=82

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору