Почесне консульство Литовської Республіки

УКРАЇНСЬКИЙ КЛАС ВІЛЬНЮСЬКОЇ ШКОЛИ ПРИВІТАЛИ НА БАТЬКІВЩИНІ

26 липня 2020 року представники Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро привітали вдома 6 групу школярів, що за урядовою програмою навчалися в Вільнюському домі литовців.

На запрошення Міністерства освіти Литовської Республіки, діти, які постраждали внаслідок триваючих бойових дій на Сході України, отримали змогу безтурботно вчитися у європейській міжнародній гімназії.

Як і для кожного з нас, пандемія COVID-19 внесла корективи в звичне життя класу. З квітня 2020 року український клас гімназії відправили на карантин, для дітей було організовано навчання в режимі онлайн. В червні вони отримали змогу провести літні канікули у литовських таборах.

Програма перебування реалізується при повній фінансовій підтримці литовського уряду. Цей проект уже змінив життя 90 дітей, які в такому юному віці не з чуток дізналися, що таке війна.

Такий проект став можливим завдяки співпраці Посольства Литовської Республіки в Україні, Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро, Міністерства освіти Литви, Міністерства закордонних справ Литви та Дніпропетровської ОДА.

 

                                                                                                     slider=420                                                                    

 

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору