Почесне консульство Литовської Республіки

Почесний консул провів зустріч з керівництвом ДДУВС

31 серпня 2022 року в Почесному консульстві Литовської Республіки у м. Дніпро відбулася зустріч Почесного консула Віталія Півняка з керівництвом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ — ректором Фоменком А.Є. та проректором Наливайко Л.Р.

Сторони зустрілися для обговорення питань, що представляють взаємний інтерес у розвитку відносин між двома установами, а саме: продовження програм подвійних дипломів між ДДУВС та Каунаським університетом ім. Вітовта Великого, а також Вільнюським технічним університетом ім. Гедимінаса.

Ректор університету зазначив, що наразі є чимало можливостей для тісної співпраці між вишами в режимі онлайн.

Почесний консул зазначив, що має намір сприяти реалізації проєктів в сфері освіти та науки, оскільки за молоддю наше майбутнє, саме бажання розширювати свій світогляд та високий професіоналізм є запорукою успішного та всебічного розвитку держави.

Почесне консульство, як і раніше буде всіляко підтримувати проєкти ДДУВС задля сприяння розвитку українсько-литовських наукових проєктів.

Також, сторони домовились започаткувати співробітництво між ДДУВС і громадською організацією “Дніпровський дипломатичний клуб”.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору