Почесне консульство Литовської Республіки

ПЕРЕДОВІ ДНІПРОВСЬКІ ТА ЛИТОВСЬКІ СТУДЕНТИ і НАУКОВЦІ ВІДВІДАЛИ ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО

24 жовтня 2018 року голова Почесного консульства Литовської Республіки в Дніпрі радо прийняв делегацію вчених та студентів Національного технічного університету “Дніпровська політехніка” та Вільнюського технологічного університету імені Гедемініса. Литовські науковці перебувають зараз в Дніпрі у рамках реалізації проекту підготовки українсько-литовської команди молодих соціальних підприємців, що було профінансовано Українсько-Литовською Радою Обмінів Молоддю при Міністерстві молоді та спорту України.

За час робочого візиту, Віталія Півняка проінформували про культурно-освітні проекти українсько-литовської співпраці, що вже реалізуються та, які плануються до реалізації науковцями НТУ та литовським університетом.

Було озвучено, що НТУ “Дніпровська політехніка” започаткувала програму подвійних дипломів “Інвестиційна економіка” між фінансово-економічним факультетом НТУ “ДП” та факультетом економіки та менеджменту ВТУГ. Крім того, у НТУ “Дніпровська політехніка” було відкрито спеціальність “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, для якої у теперішній час здійснюється пошук партнера у Литовській Республіці для започаткування програми подвійного диплому.

Проведення таких осінніх зустрічей стало вже доброю традицією для Почесного консульства. Віталій Півняк запевнив, що, як і раніше буде всіляко підтримувати проекти НТУ “Дніпровська політехніка”задля сприяння розвитку українсько-литовських наукових проектів.

slider=358

Пан Консул презентував делегаціям обох ВНЗ книгу «Литовці Дніпропетровщини: історія та сучасність». У відповідь університети подарували власні брендові сувеніри.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору