Почесне консульство Литовської Республіки

ОСВІТНІЙ ВІЗИТ ДНІПРОВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ ДО ВІЛЬНЮСУ

З 24 по 30 березня 2019 року, у рамках розвитку українсько-литовської кооперації, Національний технічний  університет “Дніпровська політехніка” здійснює академічний візит студентів та викладачів фінансово-економічного факультету (спеціальності 051 «Економіка» та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії») до Вільнюського технічного університету Гедімінаса за програмою подвійних дипломів «Інвестиційна економіка». Це ознайомчий візит для студентів, які через рік приїдуть навчатися за програмою подвійних дипломів з Дніпровської політехніки до Вільнюського Університету.

У програмі візиту: відвідання лекцій професорів Вільнюського технічного університету Гедімінаса, читання лекцій професорами НТУ «Дніпровська політехніка», відвідання найсучаснішої бібліотеки 24/7, знайомство з креативним центром інженерних інновацій «Centre Linkmenu Fabrikas», незабутні екскурсії Вільнюсом та містом-героєм Тракай.

Почесне консульство висловлює щиру вдячність науковцям Дніпровської політехніки, які невтомно розвивають співпрацю між Україною та Литвою в освітній галузі.

slider=375

video=22

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору