Почесне консульство Литовської Республіки

ЛИТОВСЬКА КОМПАНІЯ NEVDA ПРЕДСТАВИЛА ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ

Сьогодні, 4 квітня 2019 року, представники литовської компанії NEVDA, Відас Андрікіс та Егідіус Гайдамавічюс, зустрілись із Почесним консулом Литовської Республіки у м. Дніпро. В ході зустрічі вони повідомили, що компанія займається розробкою різноманітних електронних систем для державного сектору та представили інноваційний проект «Deka office» – інформаційну систему управління документами і виробничими процесами.

За сприяння Віталія Півняка, для керівників компанії була організована зустріч з керівництвом департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації та директорами загальноосвітніх закладів області. Литовські партнери презентували проект «Моя школа», що дозволяє спростити освітній процес і в режимі реального часу отримувати інформацію про шкільну діяльність всіх учасників освітнього процесу. В даний час «Моя школа» є найпопулярнішим в Литві електронним щоденником, системою користуються понад 280 тис. учнів, понад 240 тис. батьків та 29 тис. вчителів. Програма є безпечною у використанні, наголошують литовські фахівці, вона перекладена на українську мову, адаптована до українських законів і доступна кожному, хто має браузер.

Під час презентації проектів представники литовської компанії наголошували, що зацікавлені у співпраці з нашою областю та відкриті до будь-яких пропозицій.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору