Почесне консульство Литовської Республіки

НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК – КНИГА

Виконуючи доручення Посольства Литви в Україні, Почесне консульство Литви в Дніпрі знайомить читачів Дніпропетровської області з творчістю відомого єврейського письменника литовського походження Григорія Кановича.

Григорій Канович — російський та литовський письменник, перекладач, драматург, сценарист. Його творчість – невіддільна частина культури Литви і України. Григорій-Яків (повне ім’я) – автор численних романів, повістей та п’єс, які несуть в собі загальнолюдську цінність, так як письменник знайомить читачів з усе ще мало відомою спадщиною єврейської культури, яка є невіддільною від історії Литви, України і всієї Східної і Центральної Європи. Він – лауреат премії уряду Литви. Книги автора неодноразово висувалися на Букерівську премію. За активну літературну і громадську діяльність Григорій Канович був нагороджений Лицарським хрестом Великого князя Гедимінаса.

Так, перші 50 п’ятитомників, високої видавничої якості, з відбірними творами передано музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні» культурно-ділового центру “Менора”. Також, примірники направлено до буккросингу Дніпропетровської ОДА та поширені серед литовської діаспори.

slider=339

slider=340

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору