Почесне консульство Литовської Республіки

Литва приймає на лікування поранених бійців

Посольство Литовської Республіки в Україні підтримало ініціативу Губернатора Дніпропетровська  щодо можливості направлення та перевезення на лікування  до Литви поранених під час військових дій у зоні антитерористичної операції на Сході України .

Литва проводить низку заходів для надання допомоги Україні. За повідомленням Посольства Литовської Республіки в Україні на початку вересня до Київа прибув літак литовських ВПС С-27J Spartan з гуманітарною допомогою, що складає 4,5 тонн сухих продовольчих пайків , предметів медичного призначення та спальні мішки .

 Наступний літак очікується 13 вересня, що прибуде до  Дніпропетровська та перевезе  15 осіб на лікування. Зараз проводиться  робота з підготовки до перевезення у Литву поранених бійців. Українські лікарі обласної лікарні ім. Мечникова проводять консультації з литовськими фахівцями по відбору поранених та визначення ступеню пошкоджень. Підготовку документів, надання віз та координування дій  української та литовської сторін виконує Почесне Консульство Литовської Республіки у Дніпропетровську . Литовська сторона повністю бере на себе фінансування перевезення і  надання кваліфікованої медичної допомоги пораненим. До Дніпропетровська прибуває Аташе Литовської Республіки з питаннь оборони  Міндаугас Квікліс для допомоги та урегулювання відправки військового літака з українськими пораненими на борту.

 

Тітарчук Тетяна –старший радник Почесного Консула Литовської Республіки у Дніпропетровську

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору