Почесне консульство Литовської Республіки

ГРУПА МЕДИКІВ З УКРАЇНИ НАПРАВИЛАСЯ ДО ЛИТВИ НА НАВЧАННЯ

12 вересня 2016 року команда психіатрів з Дніпропетровської та Полтавської областей направилася до Литви для участі в другому етапі навчального курсу психосоціальної реабілітації для медичних співробітників. Як повідомлялося раніше, програму було ініційовано сумісно Міністерством охорони здоров’я Литовської Республіки та Почесним консульством Литовської Республіки у м. Дніпро за підтримки Дніпропетровської державної обласної адміністрації. Перший етап програми відбувся в листопаді минулого року, в рамках якого по 30 учасників з Дніпропетровської та Полтавської областей пройшли заняття зі спеціалістами Литовської Республіки протягом 5 робочих днів в нашому регіоні.

Мартінасом Марценкевічюсом, директором Вільнюського міського центру психічного здоров’я, було розроблено п’ятиденну програму заходів, до якої включені лекції та зустрічі з керівництвом Рокішкскої психіатричної лікарні, Центру психічного здоров’я, Вільнюського центру хвороб залежності, лікарні «Васарос».

За сприянням Почесного консула Литовської Республіки у м. Дніпро Віталія Півняка, були підготовлені необхідні документи для групи медиків та супроводжуючого для можливості виїхати до країни Європейського Союзу.       

Початок роботи по навчальному курсу психосоціальної реабілітації

 

Біля палацу Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте

 

 

Відділення суворого режиму примусової психіатричної лікарні в м. Рокішкіс 

 

 

Разом з головним лікарем Рокішської психіатричної лікарні 

 

Вручення сертифікатів по закінченню курсу психосоціальної реабілітації 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору