Почесне консульство Литовської Республіки

ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ ЛИТОВСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ в КАМʼЯНСЬКОМУ

Для Литовської Республіки та Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро 2018 рік є насиченим на культурні події, адже цей рік присвячено 100-річчю з Дня Відновлення держави Литва і 100-річчю Соборності України. Почесне консульство розпочало рік сторіччя фестивалем литовсько-української музики «Дзвінке джерельце».

02 лютого в концертному залі Музею історії Кам`янського відбувся заключний гала-концерт Фестивалю литовсько-української музики.

Свої таланти та знання литовської культури представили понад 60 учасників – творчі колективи міста, які, починаючи з листопада 2017 року, проходили конкурсний відбір. Танець, музичний твір або вірш – кожен учасник мав можливість проявити свій талант, демонструючи колорит української або литовської національних культур.

«Нам дуже приємно, що литовці, які проживають за межами своєї історичної батьківщини, на Дніпропетровщині, наслідують в своїх сім’ях литовські традиції, навчають молодь мови, передають із покоління в покоління свої національні, культурні надбання. Це яскраво довів Фестиваль, де можна було насолодитися виконанням творів литовських композиторів, почути вірші литовських поетів в українському перекладі та, звичайно, побачити національні литовські танці» – сказав Віталій Півняк.

slider=309

Гала-концерт пройшов в теплій та затишній атмосфері, по завершенні виступів Почесний консул вручив дипломи та пам’ятні подарунки керівникам школи мистецтв.

slider=310

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору