Почесне консульство Литовської Республіки

До Дніпропетровська прибула делегація представників МЗС Литовської Республіки

21 вересня 2015 року з робочим візитом до Дніпропетровська прибула делегація представників Міністерства закордонних справ Литовської Республіки. За сприяння Почесного консула Литви в Дніпропетровську Віталія Півняка литовські дипломати провели зустріч з керівництвом Дніпропетровської державної обласної адміністрації.

Під час зустрічі Голова делегації Лілія Жинене, завідуюча Управлінням двостороннього співробітництва Депертаменту розвитку співробітництва МЗС Литви, інформувала українську сторону про готовність литовської сторони до втілення проекту щодо навчання практичним навичкам закордонними спеціалістами-реабілітологами персонал медичних закладів Дніпропетровського регіону. У свою чергу українська сторона повідомила про готовніть прийняти спеціалістів з ЄС у найближчій час, та запропонувала гостям оглянути госпіталь, який вже майже закінчили облаштовувати до використання у якості першого реабілітаційного центру у нашому регіоні.

Литовська делегація високо оцінила здобутки в “закладенні фундаменту” реабілітаційного центру, яких вдалося напрацювати Дніпропетровській ОДА за час, що минув з попереднього візиту посадовців Литовського уряду.

Результатом зустрічі стала домовленість сторін, що литовська сторона відрядить групу спеціалістів до Дніпропетровська вже на початку жовтня, приїзд якої має співпасти з урочистим “пілотним” відкриттям реабілітаційного центру у Дніпропетровську.

slider=108

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору