Почесне консульство Литовської Республіки

ЗУСТРІЧ ДИПЛОМАТИЧНОГО КЛУБУ У МІСТІ ДНІПРО

14 травня ц.р., на запрошення Почесного консула Литовської Республіки у м. Дніпро Віталія Півняка та Почесного консула Румунії у м. Дніпро Віталія Фокші, організована зустріч більшості очільників іноземних представництв та іноземних культурних центрів, розташованих у м. Дніпро. Учасниками засідання дипломатичного клубу були: Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан–Леон Цуркану, Генеральний консул Німеччини в Донецьку (офіс у м. Дніпро) д-р Штефан Кайль, Почесний консул Бразилії у м. Дніпро Олег Василенко, Почесний консул Румунії у м. Дніпро Віталій Фокша, заступник Почесного консула Кот-д’Івуару в Україні, Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Макр Довев, директор Центру “AllianceFrancaise” Тібо Аюн, представник Почесного консульства Австрійської Республіки у Дніпропетровській області Катерина Мелешкова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради Володимир Міллер.

Дипломати говорили про свою діяльність, реформи, обмінювались інформацією щодо планів та шляхів розвитку співпраці з консульським округом на 2021 рік. Окремо поспілкувались про можливе співробітництво в сфері економіки, інвестицій, культури та освіти. Всі учасники зауважили важливу роль та необхідність такого спілкування для подальшого розвитку співпраці.

За домовленістю було підготовлено литово-румунський обід з частуванням національних страв. Також, цього дня Почесний консул Литви у м. Дніпро Віталій Півняк разом з іншими дипломатами відвідали урочисте відкриття фотовиставки румунського художника «Румунія. Місця. Люди».

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору