Почесне консульство Литовської Республіки

Віталій Півняк зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Литви

3 червня 2022 року відбулася зустріч Почесного консула Віталія Півняка та Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки Вальдемараса Сарапінаса. 

Дипломати зустрілися в українській столиці, де обговорили поточну  діяльність литовського дипломатичного корпусу.

Силами Почесного консульства, за допомогою литовських волонтерів, на чолі з Андрюсом Мінкевичюсом, було доставлено: понад 60 багатофункціональних ліжок для Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова та Дніпровського військового госпіталю; медикаменти загальною вартістю 218 тис.євро; близько 1000 комплектів термобілизни та спідньої білизни.

Також, Вільнюським міським центром психічного здоров’я, на чолі з директором Мартінасом Марцинкявічюсом, було відправлено два гуманітарні автобуси з медикаментами на суму понад 40 тис.євро для Криворізької психіатричної лікарні, а також для лікарень Донецької області. Наразі готується відправка медикаментів до Дніпропетровської області.

“Дякую кожному співробітникові команди Посольства Литви в Україні за невтомну роботу протягом останніх 100 днів повномасштабного вторгнення та всіх 8 років з дня військової агресії з боку російської федерації.” – Віталій Півняк.

Все це заради єдності нашої держави, задля допомоги Збройним Силам України та спільної перемоги.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору