Почесне консульство Литовської Республіки

В Дніпропетровскьку пройшов форум з енергетичної безпеки

У Дніпропетровську, 17-18 вересня проходив "Форум з енергетичної безпеки". Ініціатором та організатором проведення форуму був Йозас Казлас – американський литовець. У форумі прийняли участь фінансисти, науковці, екологи, працівники вищих навчальних закладів, а також представники ОБСЕ, гості із США. Доповіді, обговорення були жвавими та невимушеними. Одна із інформацій торкалася доцільності використання рослинної сировини, як одного з потужних відновлюваних альтернативних джерел енергії.

Йдеться про поширену (колись по всій Україні) культуру луб’яних рослин – льон, коноплі. Про їхнє практичне застосування можна дізнатись з практичної діяльності в м. Глухів пана Мішеля Терещенка.

У виробництві використовується 100% рослини. Можна отримати: волокно для полотна тканин, виготовлення рослинного хутра, грубі матеріали-канати, мотузки, блоки для будівництва, плити для утеплення, гігієнічну підстилку для тварин, пресовані палети для опалення або формування елементів виготовлення внутрішнього простору кузова авто. Тобто маємо невичерпну користь від цих рослин.

 

slider=107

Фото і текст – Галина Хмель-Дунай, голова культурного центру "Гінтарас"

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору