Почесне консульство Литовської Республіки

УКРАЇНСЬКИЙ КЛАС ВІЛЬНЮСЬКОГО ДОМУ ЛИТОВЦІВ ПРИВІТАЛИ НА БАТЬКІВЩИНІ

31 липня Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро привітав на Батьківщині школярів, 15 юних переселенців та дітей учасників АТО, котрі протягом 10 місяців перебували в Литовській Республіці. На запрошення Міністерства освіти Литовської Республіки вони навчалися у Вільнюському домі литовців у 2016/2017 навчальному році. Діти, які постраждали внаслідок триваючих бойових дій на Сході України, отримали змогу безтурботно вчитися у європейській міжнародній гімназії, провести літні канікули у литовських таборах в містах Каунас, Неменчинe та Гіруляй, що також було свого роду реабілітацією, яка дозволяє відволіктися від жахів війни.

Такий проект став можливим завдяки співпраці Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро, Міністерства освіти Литви та Дніпропетровської ОДА.

 

Віталій Півняк разом з радником голови Дніпропетровської ОДА зустрічають дітей

slider=267

slider=268

А вже 01 серпня команда Почесного консульства Литовської Республіки сумісно с Посольством Литви в Києві та Дніпропетровською ОДА,  розпочала роботу над відправкою чергової, четверної групи дітей, які будуть навчатись в "Вільнюському домі литовців" в 2017/2018 навчальному році. 

Перша робоча нарада с четвертою групою

video=5

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору