Почесне консульство Литовської Республіки

У Дніпро та Дніпропетровську область привезли медикаменти від Литовської Республіки

Вільнюський міський центр психічного здоров’я передав на користь Благодійного Фонду ТАПС (Україна) об’ємну партію важливих медикаментів та медичні витратні матеріали. Завдяки співпраці з Дніпровською міською владою вантаж вже прибув до м. Дніпро та Криворізької громади на Дніпропетровщині. Вся гуманітарна допомога передається до фонду міської ради, які, в свою чергу, враховуючи нагальні потреби, розподіляють та доставляють цю допомогу лікарням, що її потребують.

«Ці медикаменти, без перебільшення, є надзвичайно важливими. Війна триває вже п’ять місяців, тому потреба в такій допомозі залишається актуальною, Дніпропетровська область як була, так і залишиться форпостом східної України.” – зазначає Віталій Півняк, Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро.

Почесне консульство висловлює свою вдячність Мартінасу Марценкявічусу, директору Вільнюського міського центру психічного здоров’я,  за ініціативність та рішучість в забезпеченні українського населення необхідною гуманітарною допомогою. Сьогодні, як ніколи, наша щира подяка Вам за підтримку, отриману містом Дніпро, допомогу та дієве співробітництво.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху