Почесне консульство Литовської Республіки

ПРЕЗИДЕНТ ЛИТВИ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПОЧЕСНИМИ КОНСУЛАМИ

24 травня 2021 року відбувся 8-ий конгрес Почесних консулів Литовської Республіки з усього світу, який відбувся в режимі відеоконференції.В ході зустрічі Почесний консул Литви Віталій Півняк звернувся до Президента Литовської Республіки Гітанаса Наусєди і учасників зустрічі та підкреслив, що Литва відома своїми дружніми та тісними зв’язками з Україною, вона підтримує територіальну цілісність та суверенітет України перед російською агресією.
Також Литва залишається адвокатом України в ЄС та НАТО. В свою чергу, Пан Президент поділився своїми думками щодо того, як Литва планує підтримати Україну найближчим часом у світлі викликів безпеці в регіонах України та продовження пандемії Covid-19. Також, Гітанас Наусєда висловив надію на швидке відновлення програми реабілітації бійців у м. Друскінінкай, що постраждали в зоні АТО/ООС. Було повідомлено, про запланований візит Президента України Володимира Зеленського до Литовської Республіки в липні 2021 року для участі в конференції щодо реформ в Україні. Більш того, було зазначено, що між Литовською Республікою впроваджено більш ніж 50 проєктів розвитку в сфері охорони здоров’я, соціальній та науковій сферах.
Наприкінці зустрічі пан Президент висловив слова вдячності за багаторічну та сумлінну роботу Віталія Півняка на посаді Почесного консула Литви на благо розвитку двох країн.
]
 
Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору