Почесне консульство Литовської Республіки

ПОЧЕСНОМУ КОНСУЛЬСТВУ ТРИ РОКИ

В 2013 році,  розширюючи співробітництво Литви та України та подальшу інтеграцію нашої країни в європейську спільноту, було прийнято рішення відкрити Почесне консульство Литовської Республіки, яке стало сьомим в Україні та першим подібним представництвом держави, яка входить до складу Європейського Союзу, в Дніпропетровській області.

З 18 листопада 2013 року у м. Дніпро відкрито дипломатичне представництво Литви.

Три роки діяльності стали насиченими і плідними. Спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, Урядом Литви та представниками місцевої влади було організовано багато різнопланових проектів: безкоштовне лікування і реабілітація ранених українських бійців у Литві, навчання школярів, що покинули зону АТО, проведення Днів Литви в Дніпрі, координування візитів почесних впливових литовських гостей та зустрічей Спікера Сейму Литви, депутатів Європарламенту, представників МЗС та європейських дипломатів з керівництвом нашого міста та литовською діаспорою. Реалізована масштабна навчальна програма для медичних працівників Дніпропетровської і Полтавської областей у напрямку «Психосоціальна реабілітація» відповідно до стандартів Європейського Союзу. Регулярно здійснюються візити в Україну литовських медиків, що зміцнює співробітництво та обмін досвідом між медичними установами обох країн.

Всі ділові та культурні заходи  широко висвітлювались українській громадськості.  

Представники литовської влади неодноразово висловлювали свою подяку Почесному консулу у м. Дніпро Віталію Півняку за організацію різноманітних заходів та високо оцінювали його діяльність, що дозволяє зміцнювати партнерські стосунки та сприяти продуктивному українсько-литовському діалогу. Відзначено безліч вагомих досягнень консульства, які позитивно оцінюються не тільки литовською стороною, а й мешканцями Дніпропетровської області.

За весь цей період часу була проведена різнопланова робота, та закладено багато проектів, як гуманітарного, так  економічного і культурного напрямку на майбутнє. Ми  віримо, що теперішні непрості часи стануть трампліном для зростання нашої держави,та впевнені, що попереду у нас нові здобуття на благо двох країн.

 

С поздоровленнями – радники Голови  Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа та Віталій Литвин 

 

Інтерв’ю керівника установи приурочене цій події

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору