Почесне консульство Литовської Республіки

Медичний обмін та співпраця: Дніпропетровська лікарня ім. Мечникова та Шауляйська клініка підписали меморандум

Сьогодні, 24 жовтня 2023 року відбулася спільна Zoom-конференція між Дніпропетровською обласною клінічною лікарнею імені І.І. Мечникова та Республіканською лікарнею міста Шауляй (Литва).

Зустріч було присвячено розширенню співробітництва в сфері обміну досвідом та знаннями між медичними закладами. Це надзвичайно важливий крок в покращенні якості медичної допомоги, особливо в умовах сучасних викликів.

Під час цієї конференції були укладені домовленості щодо взаємного стажування медиків в лікарні ім. Мечникова та Шауляйській клініці. Крім того, був укладений меморандум про співпрацю, який визначає деталі майбутньої співпраці двох клінік.

В зазначеній конференції брали участь: головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова Риженко С.А., головний лікар Шауляйської клініки Міндаугас Паулюкас, радник Посольства Литви в Україні Марюс Дунда, представник Міністерства охорони здоров’я України, Арман Качарян, а також представниці Почесного консульства Литовської Республіки у місті Дніпро.

Ця ініціатива є прикладом сильних партнерських відносин між Україною та Литвою, що сприятиме покращенню сфери медичної допомоги та рятуванню життів.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору