Почесне консульство Литовської Республіки

ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ ЛИТОВСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ в КАМʼЯНСЬКОМУ

02 лютого в концертному залі Музею історії Кам`янського відбувся заключений гала-концерт Фестивалю литовсько-української музики "Дзвінкий струмочок", що було організовано сумісними зусиллями видатних діячів культури Литви та України Альбертаса та Генрієтти Роже та Почесного консульства Литви в Дніпрі.

Свої таланти та знання литовської культури представили понад 60 учасників – творчі колективи міста, які, починаючи з листопада 2017 року, проходили конкурсний відбір. Танець, музичний твір або вірш – кожен учасник мав можливість проявити свій талант, демонструючи колорит української або литовської національних культур.

Перед слухачами виступали лауреати фестивалю, серед яких були і співаки, і музиканти, і танцюристи, а також хорові, інструментальні та сімейні ансамблі.

Серед безлічі яскравих виступів виділявся дует Одарки та Карася з опери Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм".

Ось уже втретє фестиваль проводиться за активної участі вихованців дитячої художньої школи імені Першудчева, чиї роботи, присвячені історії та культурі Литви, виставляються на загальний огляд, після чого конкурсна комісія визначає кращі.

Хоча погодні умови завадили присутності на фестивалі Надзвичайного і Повноважного Посла Литви в Україні Марюса Януконіса, проте Віталій Півняк передав від нього вітання та вручив організаторам та учасникам фестивалю нагороди. Від себе Почесний консул вручив електронний планшет та незвичайний подарунок – сертифікат на посадку дерева, яке навесні планується спільно висадити на території саду школи мистецтв. Не залишилися в боргу і організатори фестивалю, які подарували Почесному консульству тритомну "Енциклопедію Литви".

slider=331

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору