Почесне консульство Литовської Республіки

Дніпропетровськ відвідала офіційна делегація каунаського Університету Вітаутаса Великого

12 квітня 2016 року співробітництво між містами Дніпропетровськ та Каунас вийшло на новий рівень – відтепер правовою основою співпраці Національного гірничого університету та Університету Вітаутаса Великого в науковій сфері є двостороння угода про співробітництво в освітній галузі.

 

slider=199

Зустріч в Національному гірничому університеті

 

 

 

Відповідний документ підписали ректор Національного гірничого університету Геннадій Григорович Півняк та ректор Університету Вітаутаса Великого Юозас Аугутіс.

slider=200

Підписання Угоди

 

«Її укладення сприятиме поглибленню та інтенсифікації зв’язків між науковими установами двох міст, двох держав, обміну досвідом, інформацією, технологіями у сферах, які становлять взаємний інтерес» – сказав Г.Г.Півняк.

 

slider=201

Юозас Аугутіс, ректор Університету Вітаутаса Великого

Геннадій Григорович Півняк, ректор Національного гірничого університету

 

Зазначимо, що приїзду литовських колег до Національного гірничого університету передував візит декана факультету політичних наук і дипломатії Університету Вітаутаса Великого, професора Лекіса Шарунаса в лютому поточного року. За словами пана Шарунаса, українська й литовська сторони, які досі мали лише поодинокі випадки кооперації науковців на персональному рівні, дійшли згоди щодо налагодження інституційної співпраці.

Окрім насиченої робочої програми, гості відвідали музей геології, музей історії університету ім. О.Поля, Центр культури ім. О.Гончара, познайомилися із навчальними програмами та філософією  управління Національного гірничого університету.

slider=202

Екскурсія по Національному гірничому університету

 

В рамках зазначеного візиту, відбулася презентація освітніх послуг Університету Вітаутаса Великого для учнів Дніпропетровщини. Презентацію для школярів провела Балтренєнє Зіна, директор міжнародного відділу Університету Вітаутаса Великого. Вона розповіла про переваги навчання в закордонному вузі та диплому європейського зразка. Також популяризувала пріоритетність освіченості і професіоналізму в сучасному світі, інформувала молодь про різноманіття напрямків і форм навчання в каунаському Університеті Вітаутаса Великого.

 

slider=203

Презентація освітніх послуг литовского університету

 

За підтримки Віталія Півняка, Почесного консула Литовської Республіки в м. Дніпропетровську відбулася офіційна зустріч Ольги Горб, радника голови Дніпропетровської ОДА з представниками литовського університету, на якій обговорювалися питання подальшої співпраці між країнами.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору