Почесне консульство Литовської Республіки

Дніпропетровщина отримала «гуманітарку» від Литви

Рівно місяць тому росія розпочала повномасштабну війну проти України. Литовська Республіка твердо висловила протест проти незаконних дій росії та її агресії проти України.
Дніпропетровська область стала своєрідним форпостом та мирним тилом, що безпосередньо межує з регіонами, де активно ведуться бойові дії. Тому Литовська Республіка невтомно спрямовує велику частину своєї гуманітарної допомоги, у тому числі сучасне медичне обладнання до Дніпропетровщини.
Днями Почесне консульство Литовської Республіки отримало гуманітарну допомогу від литовських бізнесменів та волонтерів, що була направлена до Дніпропетровського військового госпіталю та Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова.

На баланс лікарень було передано:

  • багатофункціональні медичні ліжка Dali Econ, що укомплектують реанімаційні відділення (11 шт.);
  • матраци (11 шт.);
  • супутні медичні товари та препарати.

Наразі очікуємо гуманітарні вантажівки з великою кількістю необхідних медикаментів, товарів першої необхідності та допомогу нашій армії.

Ми захоплюємося силою українського народу і не сумніваємося, що Україна переможе, тим паче маючи таку підтримку від європейської спільноти та світу в цілому.
Дякуємо в особі Vilius Martusevicius всьому литовському народові за підтримку та допомогу Україні. Віримо в мир демократичне майбутнє України, Литви та всієї Європи.
Віримо в нашу і вашу свободу!

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору