Почесне консульство Литовської Республіки

День державності Литовської Республіки

Сьогодні Литва святкує День державності, приурочений коронації Міндаугаса, і Україна розділяє радість цієї дати та відчуває її особливе значення, зокрема завдяки спільному минулому наших народів.

Сьогодні Україна захищає власну державність, суверенітет і територіальну цілісність. І весь цей час на цьому шляху Литва є нашим надійним та незмінним партнером. Очевидно, що тільки та держава, яка має велику історію власної державності, яка високо її цінує і знає, що таке боротись за свою незалежність, тільки вона може так щиро підтримувати державність іншої країни, поважати її боротьбу та захист власної незалежності.

Литва однією з перших засудила росію в її рішенні щодо вторгнення до України, першою офіційно заявила про готовність підтримати вступ України до Європейського Союзу.

Зброя, боєприпаси та підготовка українських військових за стандартами НАТО. Це була перша країна, що відгукнулась на ініціативу влади Дніпропетровської області, куди відправляють сотні поранених українських вояків і надала допомогу в їх реабілітації та лікуванні.

Ми безмежно вдячні литовському народу за тверду позицію та допомогу в боротьбі з російською агресією. Сьогодні ми знаємо справжню ціну свободи і готові її захистити разом з братським народом по справжньому великої Литовської держави.

Почесне консульство Литовської Республіки у м. Дніпро поздоровляє всіх литовців, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє Литовської Республіки та України.  

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору