Почесне консульство Литовської Республіки

У Дніпрі відкрилася виставка відомого французького фотографа Фредеріка Шобена

10 лютого ц.р. Віталій Півняк, Почесний консул Литовської Республики у м. Дніпро, відвідав урочисте відкриття Фотовиставки «Кам’яна спадщина в Європі» французького фотографа Фредеріка Шобена.

До попередньої книги митця «Cosmic Communist Constructions Photographed», яка була продана накладом  понад 100 тис. примірників по всьому світу, увійшла також низка світлин, зроблених у Дніпрі. 

«Це дуже знаковий захід. Це приклад  того, коли у такий непростий для країни період тут, у Дніпрі, представники європейської спільноти своєю присутністю показують нам свою підтримку. Такими культурними заходами — на рівні культурних центрів, почесних консулів — ця лінія лише підкріплюється. Дякую всім організаторам цього заходу», – сказав заступник міського голови Дніпра Володимир Міллер.

Організаторами виставки у Дніпрі є «Альянс Франсез», Генеральне консульство Німеччини в Донецьку з офісом у Дніпрі та Французький Інститут в Україні.

«Ми хотіли показати нашу спільну спадщину в Європі. Тут є німецькі, французькі фортеці, є українська, італійська, іспанська фортеці. Це показує як наші відмінності, так і те спільне, що є у нас», — сказала Генеральна консулка Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку з офісом у Дніпрі Таня Байєр. 

Відкриття цієї експозиції у Дніпрі також назвали чудовим прикладом міжкультурного співробітництва. Директор «Альянс Франсез» у Дніпрі Тібо Аюн наголосив, що символи цієї виставки мають чимале значення для всієї європейської спільноти: «У Європі є рівність культур — не дивлячись на те, що в кожній країні вони є різними. Треба розуміти, що виставка має не лише естетичний характер. У неї є глибинне значення загального сенсу такого терміну як Європа».

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору