Почесне консульство Литовської Республіки

ЗУСТРІЧ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛА З МІНІСТРОМ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

15 липня 2021 року Віталій Півняк взяв участь у зустрічі Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Почесними консулами іноземних держав в Україні. Зустріч було організовано з метою обговорення пріоритетів, цілей та проблемних питань у контексті налагодження більш системної співпраці між Міністерством закордонних справ України та іноземними почесними консульствами, акредитованими в Україні.

Під час зустрічі Міністр окреслив пріоритети української зовнішньої політики в економічній сфері, наголосивши, що Україна буде використовувати усі можливості для розвитку взаємовигідних відносин з традиційними партнерами – ЄС та іншими країнами світу.

Між іншим, Дмитро Кулеба поінформував учасників зустрічі щодо переваг та нових можливостей, які відкрилися після 4ої Міжнародної конференції з питань реформ в Україні (відбулася в Литовській Республіці 6-9 липня 2021 року).

“Українська сторона розглядає інститут почесних консулів іноземних держав як важливу та невід’ємну складову активізації міждержавного діалогу на різних рівнях, потенціал якого сприяє розвитку торговельних, економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків України з іноземними державами.” – зазначив очільник МЗС в своїй промові.

У рамках зустрічі відбулось неформальне спілкування Міністра з керівниками почесних консульств іноземних держав в Україні.

   

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору