Туристична Литва

Відпочинок у Литві - чудовий вибір для романтиків, адже тут немає спеки, галасу,  притаманних південному узбережжю Європи. Курорти Литви ваблять ароматом прибережних соснових гаїв, загадковими білими дюнами та затишком. Морське повітря, насичене хвоєю та йодом, дуже корисне для здоров’я.

Курорт Паланга для тих, хто любить широкі пустельні пляжі, велосипедні чи піші прогулянки серед соснового лісу. Саме тут чудове цілюще повітря. Вечірня Паланга сподобається вам своїми арт-крамничками, джазовими вечорами на терасах. Ботанічний сад Паланги заснований у 1897 році графом Феліксом Тишкевичем. Це одне з найкрасивіших місць на узмор’ї Литви. Тут знаходиться музей бурштину, де представлені понад 28 000 експонатів. Бурштин - справжній скарб країни: це скам’яніла смола хвойних дерев, яким понад 35 мільйонів років.

Нерінга- туристична перлина Литви, що розташована на Куршській косі у природному заповіднику, який охороняється ЮНЕСКО як об’єкт культурного ландшафту. Ніда - найвідоміше селище, де бував Томас Манн,  а Юодкранте запам’ятається вам чарівною набережною і Бурштиновою затокою. Тут у XXI столітті добували бурштин. Пляжі Юодкранте ідеально підходять для кайтсерфінгу, віндсерфінгу, параглайдингу, водних прогулянок на човнах.

Пляжі Куршської коси - це смуги найчистішого піску 25-70 метрів завширшки, що тягнуться уздовж всього узмор’я. Тут найкрасивіші ландшафти в країні, найчистіше повітря, море, ліси. Пляжі пишаються “блакитним прапором ЄС”- символом чистоти води та доглянутості території.

Клайпеда - третє за величиною місто країни, популярний туристичний центр з великою кількістю санаторіїв та пансіонатів. У середньовічні часи місто було найбільшою торговою точкою Литви. До 1525 року Клайпеда як великий морський порт належала рицарям Тевтонського ордену, до 1923 року відносилась територіально до Німеччини, що позначилось на архітектурі міста.

Романтичне і суворе узмор’я Балтійського моря - це ідеальне місце для тих, хто бажає сховатися від літньої спеки та сонця, відпочити при помірній температурі. Литва чекає вас на своїх безкрайніх пляжах, курортах, у соснових гаях та бурштинових затоках смарагдового моря.