ЗУСТРІЧАЄМО ЛИТОВСЬКУ БІЗНЕС ДЕЛЕГАЦІЮ

28 травня 2019 року до Дніпра завітає місія литовського бізнесу.

Основні дві організації, які братимуть участь в місії і форумі, - Вільнюська торгово-промислова палата (http://www.cci.lt/en/home/) і Міжнародний енергетичний кластер (https://energycluster.eu/).

Місія організовується за підтримки Литовського посольства в Україні, Почесного консульства Литви в Дніпропетровській області, Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Планується, що в роботі форуму братиме участь близько 15 представників литовських компаній і асоціацій. Мета заходу - створити сприятливі умови для розвитку бізнес проектів між бізнес спільнотами Литви і Дніпропетровщини, налагодити довгострокові контакти.

Зокрема, литовські партнери поділяться досвідом Європейського союзу в реалізації бізнес ініціатив в наступних трьох пріоритетних темах:

- Енергетика;

- Освіта;

- Смарт сіті.

За даними темами плануються панельні дискусії з представниками литовських, дніпропетровських компаній, представниками адміністрації Дніпропетровської області та мерії, регіональних бізнес асоціацій.

Участь у форумі безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.do/eREqn

Час та місце зустрічі буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Довідки та консультації за тел. (056) 374-94-12 (10), управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати та 0(50) 341 82 27 Почесне консульство Литовської Республіки у м. Дніпро.

 

 

коментарі

comments powered by Disqus