ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ПОСЛА ЛИТВИ В УКРАЇНІ ДО ДНІПРА

12 травня 2017 р. до м. Дніпро прибула делегація у складі: Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, воєнний аташе Посольства Литви в Україні Альгірдас Норкус та президент Українсько-Литовського бізнес-клубу Андріус Венскунас. 

На запрошення голови Дніпропетровської обласної державної  адміністрації Валентина Резніченка делегація взяла  участь в урочистому відкритті меморіалу «Алея пам’яті загиблих героїв Революції Гідності та бійців АТО».

Відкриття Алеї Пам'яті

 

 

За сприянням Почесного консула Литви у м. Дніпро Віталія Півняка  були організовані робочі зустрічі  з заступником Дніпровського міського голови  та першим заступником губернатора Дніпропетровської області, де було обговорено низку актуальних питань взаємовідносин Литовська Республіка – Дніпропетровська область та визначення пріоритетів спільної роботи на 2017 рік.

Зустріч в Дніпровській міській раді

В рамках візиту, Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова було передано гуманітарну допомогу -  медикаменти та витратні матеріали. Така допомога була надана в рамках благодійного внеску, який зробили литовські бізнесмени від імені Українсько-литовського бізнес-клубу. Також на користь лікарні презентували ікону, написану на ящику від боєприпасів. Дошки надіслали із передової. Планується, що ця ікона буде прикрашати молитовну кімнату лікарні.

Відвідування Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова

 

Зліва направо: Почесний консул Литовської Республіки в Дніпрі Віталій Півняк,
 Надзвичайний та Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Януконіс,
військовослужбовець Олекса Сокіл, 
Атташе з питань оборони Посольства Литви в Україні Альгірдас Норкус 
(Олекса Сокіл висловив свою подяку за можливість проходження реабілітації в війському госпіталі м. Друскінінкай)

29.05.17 було передано іншу частину гуманітарної допомоги на суму 140 тис.грн

 

В кінці для делегація відвідала обов'язковий пункт програми -  музей Антитерористичної операції та ознайомилась з роботою полку "ДНІПРО-1".

 Музей АТО

Ознайомлення за роботою полку "ДНІПРО-1"

коментарі

comments powered by Disqus