ПОЧЕСНОМУ КОНСУЛУ ВРУЧИЛИ ПРЕЗИДЕНТСЬКУ ВІДЗНАКУ

22 вересня 2017 року Почесному консулу Литовської Республіки у м. Дніпро Віталію Півняку було вручено відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Нагороду вручив заступник голови Дніпропетровської ОДА Юрченко В.Ю.

На рахунку литовського уряду вже чотири роки кропіткої праці та системної допомоги Збройним силам України.

За сприяння Почесного консула безліч проектів було реалізовано на території Дніпропетровської області, серед яких: реабілітація 115 солдатів АТО у м. Друскінінкай (Литва), надання гідних та безпечних умов навчання в литовській гімназії 45-ти дітям, що постраждали через воєнні дії на сході України, проходження інтенсивного навчального курсу 17-тьма спеціалістами медичної сфери у м. Вільнюс та багато іншого.

“За весь цей період часу була проведена різнопланова робота, ми вдячні за високу оцінку наших зусиль на благо вирішення нагальних проблем пов’язаних з бойовими діями на сході України. Переконаний, ми не зупинимося на цьому,адже вже заплановано чимало проектів на майбутнє.” - зазначив Віталій Півняк.

Ще одна нагорода поїде до Литви

Нагороду «За гуманітарну участь в АТО» передали й Рамунасу Шерпатаускасу - литовському військовому. Він з власної ініціативи допомагає воїнам АТО, які приїжджають до Литви на реабілітацію. 

коментарі

comments powered by Disqus