ПЕРЕДОВІ НАУКОВЦІ НГУ ВІДВІДАЛИ ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО

14 листопада 2017 року голова Почесного консульства Литовської Республіки в Дніпрі радо прийняв делегацію вчених Національного гірничого університету.

За час робочого візиту, Віталія Півняка проінформували про культурно-освітні проекти українсько-литовської співпраці, що вже реалізуються та, які плануються до реалізації науковцями НГУ та литовських університетів.

Було озвучено, що плануються візити до Вільнюського технічного університету з метою встановлення академічних та наукових звяʼзків та до міст Каунас та Тракай задля участі в проекті «Involvement», який фінансується програмою Європейського Союзу ERASMUS+ (18-26.11.2017). Проект присвячено формуванню толерантного молодіжного суспільства, заснованого на європейських цінностях гендерної, расової та релігійної інклюзії.

Почесний консул запевнив, що саме сильна мотивація, бажання розширювати свій світогляд та високий професіоналізм є запорукою успішного та всебічного розвитку держави. Консульство, як і раніше буде всіляко підтримувати проекти НГУ задля сприяння розвитку українсько-литовських наукових проектів.

коментарі

comments powered by Disqus