ГЛАВА УРЯДУ ЛИТВИ ВІДВІДАВ УКРАЇНУ

11 квітня 2018 року з робочим візитом до України прибула делегація Литовської Республіки на чолі з Прем'єр-міністром Литовської Республіки Саулюсом Сквернялісом.

Глава Уряду Литовської Республіки прибув спецлітаком до міжнародного аеропорту м. Дніпро, після чого зробив переїзд до Донецької області (мм. Краматорськ та Авдіївка). Метою візиту був намір Саулюса Скверняліса ознайомитися з наслідками воєнних дій на Донбасі і зустрітися з керівництвом військово-цивільної адміністрації Донецької області.

В Авдіївці очільник литовського Уряду відвідав амбулаторію, відремонтовану за кошти Литви, і відкрив дитячий ігровий майданчик, обладнаний на кошти литовських добровольців. Прем'єр-міністр Литви також зустрівся з місцевими жителями та передав військовим благодійну допомогу від уряду Литви та організації Blue/Yellow.

12 квітня запланована робоча зустріч Глав Урядів України та Литовської Республіки. Цього ж дня Саулюс Скверняліс має провести переговори з Президентом України, відкрити Київський безпековий форум і взяти участь в сесії прем'єр-міністрів "Регіональне співробітництво: об'єднані спільними цілями".

Литовська сторона, як завжди, запевнила, що Литва твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

 

 

коментарі

comments powered by Disqus