ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

У М. ДНІПРО

 

ЦЕНТР “ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО

УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ”

23 лютого 2018 року Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс відкрив перший Центр литовського права на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Центр литовського права – це платформа для підтримки та налагодження зв’язків із литовськими колегами, практиками та науковцями, для студентів та курсантів ДДУВС – унікальна можливість удосконалити вивчення міжнародного законодавства, навчання та стажування у провідних вишах Литовської Республіки та Європейського Союзу завдяки програмам студентських обмінів.

Контакти Центру: http://dduvs.in.ua

Мета діяльності Центру - об'єднання, координація та міждисциплінарна інтеграція діяльності університету, інших освітніх закладів, установ та організацій України щодо дослідження проблематики литовського законодавства та європейської юридичної доктрини в цілому.

Пріоритетними для Центру є такі види діяльності:

-науково-дослідна;

-науково-методична;

-навчально-консультативна;

-культурно-освітня;

-інформаційна;

- видавнича.

Центр здійснює

прогнозування, планування, організацію та координацію дослідницької, освітньої та презентаційної роботи у напрямі вивчення та адаптації норм європейського права, зокрема на прикладі законодавчої системи Литовської Республіки, у вітчизняному правовому просторі, налагоджує співробітництво у цьому напрямі із вітчизняними та зарубіжними вищими навчальними закладами, науковими організаціями, установами, державними органами та бізнес структурами.

Завдання Центру:

l. Організація та проведення, у тому числі за участю викладачів із вищих навчальних закладів Литовської Республіки, навчальних занять із здобувачами вищої освіти і викладачами університету спрямованих на отримання знань з європейського законодавства та європейської юридичної доктрини.

2. Сприяння проведенню здобувачами вищої освіти і викладачами наукових досліджень з актуальної проблематики литовського законодавства та європейської юридичної доктрини в цілому.

З. Пошук партнерів з кола вищих навчальних закладів, наукових установ та інших державних і недержавних утворень для проведення спільних навчальних та наукових заходів

4. Забезпечення належного мас-медійного та Інтернет- представництва наукової діяльності університету, ефективний науковий паблик рілейшнз та брендинг наукових шкіл університету.

5. Проведення міжнародних конференцій, наукових семінарів, круглих столів та інших подібних заходів.

6. Збирання, обробка й оперативне поширення інформації про умови навчання та стажування у навчальних закладах Литовської республіки, країнах європейського Союзу, про можливості участі студентів та викладачів у міжнародних програмах і проектах.

7. Надання допомоги студентсько-курсантській молоді у встановленні контактів з професорсько- викладацьким складом вищих навчальних закладів та наукових установ Європейського Союзу.

8. Пошук та розширення міжнародних контактів, необхідних для наукової, навчально-методичної роботи. науково-практичної та навчально-методичної роботи

9. Встановлення та підтримання зв'язків з дипломатичними представництвами Литовської Республіки, країн Європейського Союзу, фондами та місіями в Україні.

10. Моніторинг національного законодавства, його порівняльний аналіз із законодавчими системами країн Європейського Союзу, зокрема Литовської Республіки.

 • КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ 60

  КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ

  Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк разом із ректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та директором Центру литовського права Андрієм Фоменко нагородили...

 • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ - РЕАЛЬНІСТЬ 69

  ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ - РЕАЛЬНІСТЬ

  Сьогодні ДДУВС відвідав декан юридичного факультету Каунаського університету імені Вітаутаса Великого (Литва) Томас Беркманас. У рамках робочого візиту він поспілкувався з керівним та педагогічним складом...

 • КНИГИ ДЛЯ ЦЕНТРУ ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА 59

  КНИГИ ДЛЯ ЦЕНТРУ ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА

  Задля успішної реалізації плану Центра литовського права з гармонізації української юрисдикції відповідно до міжнародних стандартів, Почесне консульство презентувало набір книг з литовського та міжнародного права....

 • ПЕРШІ ЛЕКЦІЇ В ЦЕНТРІ ПРАВА 59

  ПЕРШІ ЛЕКЦІЇ В ЦЕНТРІ ПРАВА

  12 квітня 2018 року в центрі литовського права відбулася лекція-семінар «Литва: історія та культурні традиції народу». Головним напрямом діяльності першого в Україні Центру литовського права...

 • У Дніпрі відкрили Центр литовського права 62

  У Дніпрі відкрили Центр литовського права

  23 лютого 2018 року, у місті Дніпро Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки Марюс Януконіс офіційно відкрив перший в Україні центр литовського права. Реалізація цього...